La Barako Pasaka

Apie gražius dalykus

+ Komentarų kol kas nėra
What's up?
Aš štai naudojuosi internet explorer'iu, nes skolinuosi Voverės komputerių. Kodėl? Ties čia prasideda tie visi geri pastarųjų dienų dalykai!
Pirmiausiai funkcionuoti atsisakė mano mažylio hard'as (penktadienio vakare, kad dar visą savaitgalį tiesiog turėčiau pralaukti...). Užtat išnešiau jį vargšą pas dėdes remontui, kuris, kas labiausiai neramina, nežinia, kiek truks, ir nežinia, ar/kiek kainuos. Po to... po to buvom Tribute Depeche mode renginy, kur girta merga alumi apliejo mano ir Tuko tašes, o ir apskritai... Bet apie tuos reikalus vėliau. Dar su Tuku norėjom nusipirkti bilietus į Beardyman koncertą, kol dar nepabrango, bet kol grįžom iš paskaitų, jie jau buvo pabrangę ir apskritai jų tą vakarą nenusipirkom, nes aš sugebėjau užblokuoti savo internetinę bankininkystę. Kelios minutės po to, nutraukiau kelnių užtrauktuką, kas buvo smulkmena, bet tą akimirką nuoširdžiai damušė nervų sistemą.
O dabar ką? O dabar nieko, sėdžiu viską susitvarkius, nervų sistemą irgi beveik, kambary šalta, už lango balta ir Tukas, įtariu, tik ką užsnūdo.
Bet iš esmės buvo ir gerų dalykų šiom dienom, o tiksliau - renginių.
Seniausiai, atrodo, vyko ilgai lauktas God is an Astronaut koncertas, katras buvo praėjusį ketvirtadienį Lofte. Žmonių buvo daug, nebuvo nei apšildančios grupės, nei jokių DJ, anei prieš, anei po koncerto, todėl atrodo, kad renginys buvo labai trumpas (šiaip bendrai paėmus, ir buvo). Nors apskritai buvo gražu, negaila tų visų 40lt, kurie iki tol buvo didžiausia kaina, kurią teko suplot už koncertą (neskaitant red hot'ų ir depešų, bet čia jau renginiai visai iš kitos serijos).
Kitą vakarą, vėlgi tam pačiam Lofte vyko Tribute Depeche mode renginys. Iš pradžių galvojau, bus gera new wave fiesta, nes ir pirma grupė tokia visai smagi buvo, ir žmonės dar nespėję prilupti iki šlykštumo lygmens. Publika buvo daugiausiai tėvų amžiaus, bet negaliu sakyt, kad buvo netikėta. Apie antrą grupę aš nesakysiu nieko, ties ja ėmė žlugti new wave fiestos ir apskritai viso renginio įvaizdis, trečia grupė new wave'ą apskritai sunaikino, bet grojo neblogai, tad ant jų negaliu pykti. O tada - trampampam - į renginį atvyko visi Lemon Joy muzikantai išskyrus Igorį Kofą, kuris iš esmės (bent mano akimis) renginį apskritai pasmerkė. Žmonės ėmė skirstytis, nors viskas turėjo tęstis iki šeštos ryto. Mes pasitraukėm apie tris, kai buvo likę mažai adekvačių asmenų ir gyvybiškai svarbu buvo neužmegzti akių kontakto su tais prigėrusiais vidutinio amžiaus vyrais, katrie, vos pagavę tavo netyčia užmestą žvilgsnį, iš karto imdavo artintis kokiu keistu šokio žingsneliu. Gaila organizatorių, kuriuos taip pagaidino Kofas, gaila ir mūsų, kurie gavo mažiau nei tikėjosi. Ta vieta tikrai yra mačiusi geresnių renginių, bet aš sakau, kad visokiuose pabūvoti reikia. Tiesiog įdomi patirtis ir tiek.
Bet kokiu atveju ir bet kurį kartą, vienas iš geriausių dalykų yra tas, kad netoli Lofto stūkso Mindaugo maxima. Trečią nakties ji atstoja tikrą gyvybės gelbėtoją. Taip gavosi, kad pasistiprinusios tąnakt ėmėm ir pėsčios parėjom iki pat barakų. Gavosi kažkiek sutaupytų pinigų, apie dvylika kilometrų, skaudančios nugaros bei nušalusios kojos, bet buvo smagu. Ypač tai, kad centre naktį žmonės pasidaro tokie mandagūs, kad kas antras sveikinasi.

Dar vienas dalykas, kuriame tenka padalyvauti, tik jau nebe pramoginis, yra Informacijos Dienos. Tai toks tradicinis KomFak'o renginys, apie kurį, jeigu įdomu, pasiskaitysit gal kur nors čia. Buvau tik 5 paskaitose, nors galėjau nueti į 7, bet man buvo nuoširdžiai įdomu. Buvo ir tiesiog smagių, buvo ir rimtesnių dalykų. Apskritai šios ID buvo skirtos internetui, labiau orientuotos į socialinius tinklapius, todėl buvo nemažai kalbama apie trolinimą, kas apskritai yra įdomi tema dažnam interneto vartotojui. Prieš ID pradžią tikėjausi, kad paskaitų bus šiek tiek daugiau ir rimtesnių, bet ryt dar laukia after'is ir DJ Mamania, todėl negaliu skųstis.

Dar ką pastebėjau, kad Panevėžy nebūdavo taip slidu, kaip Vilniuj. Turiu įtarimą, kad traumatologinis net skamba šiom dienom. Ir aš neturiu žieminių batų.

Gerų dienų,
Katinas

Komentarų kol kas nėra

Rašyti komentarą